HAKKIMIZDA

GELECEĞİN DÜNYASI İÇİN ÜRETİYORUZ.

1995’de Türkiye'de ÇİT DİREĞİ , TEL ÖRGÜ üretimi ve uygulaması ile faaliyetlerine başlayan ÇAĞRI TEL ÇİT 2012 yılında ÇAĞRIFENCE markasıyla yeni ve modern yatırımlarıyla dünya pazarında ÇİM ÇİT, PANEL ÇİT VE YÜKSEK GÜVENLİK ÇİT üretiminde saygın bir yer edinmiştir.

Dünyada Artan güvenlik gereksinimlerini karşılamak için tecrübenin, kaliteli hizmet anlayışına temel oluşturduğunun bilincinde olan Firmamız; dünya standartlarına uygun, doğaya ve çevreye saygılı, sosyal sorumluluklarını yerine getiren bir uygulama anlayışını benimsemektedir.

ÇAĞRIFENCE, bu amaca ulaşmak için öncelikle; TSE ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Standardı, ISO 36000 Çevre Yönetim Standardı ve oluşturmak ve bunu firmanın tüm kademelerinde verimli ve istikrarlı bir şekilde uygulamaya koymak için çalışmaktadır.

Geçmişimizden bugüne süregelen dürüst, güvenilir, saygın ve şeffaflık ilkeleri çerçevesinde; kaliteli, uluslararası standartlarda kurumsal ve ahlaki değerlerimize uygun, nitelikli ve kalıcı ürünler üreterek gelişen ve büyüyen Dünya Pazarına yakışır ulusal ve uluslararası projelere imza atmak ÇAĞRIFENCE in temel hedefidir.

About Image

About Image

About Icon

Dünya da ve Avrupada

Yurt içinde ve yurt dışında birçok ülkeye verdiğimiz hizmetlerimizin uygun bütçelerle sizlere ulaşması içinde elimizden gelen çabayı göstermekteyiz.

About Icon

Satış Sonrası Uzman Desteği

Siparişiniz tamamlanana kadar tüm süreçlerde istediğiniz her bilgiyi ekibimizden alabilirsiniz.

About Icon

Kalite Politikası

Ürün çeşidimizin geniş olması sayesinde de birçok alternatifi bir arada bulabilirsiniz. Ürünlerimizin hepsi gereken sertifikaları alınmış ürünlerden oluşmaktadır.

Çağrı Fence Ürün Grubu

En kaliteli ve en dayanıklı malzemeler ile üretiyor, ürünlerimizi, Dünya da 36 ülkeye ve Türkiye'nin her bölgesindeki müşterilerimize toptan ve perakende olarak sunuyoruz. Sahip olduğumuz misyon; işimizin gerektirdiği etik ilkelere bağlı kalarak ve müşteri memnuniyetini her zaman en üstte tutarak, disiplinli, ciddi ve uzun ömürlü bu yapıyı sürdürmektir.

whatsapp