Spor Sahaları

Tecrübesi ve uzman kadrosuyla birçok başarılı açık kapalı spor sahası yapımına imza atmıştır. Çağrı Fence çatısı altında bütün spor sahaları yapımı çeşitleri mevcuttur. Spor sahaları yapımında uzmanlaşmış Çağrı Fence, açık ve kapalı spor sahaları kısa bir sürede anahtar teslimi olarak inşa etmektedir. Sektörün öncü firması Çağrı Fence ; Açık Halı Saha Yapımı, Kapalı Halı Saha Yapımı, Nizami Futbol Sahası Yapımı, Atletizm Pist Yapımı, Basketbol Sahası Yapımı, Tenis Kortu Yapımı, Voleybol Saha Yapımı, Çok Amaçlı Saha Yapımı, Golf Sahası Yapımı ve Amerikan Futbol Sahası Yapımı için en profesyonel tercihtir.

Blog
Blog

Neden Çağrı Fence ?

Doğrudan Üretim Gücü ve Güçlü Sevkiyat Hattı

About Image
About Image
About Image
About Icon

Yüksek kalite ham madde

Fabrikamızda ürettiğimiz Çim Çit ürünlerimiz ile, bakım gerektirmeyen yeşillendirme çözümleri ile Türkiye ve Dünya genelinde büyük projeler geliştirmeye devam ediyoruz...

About Icon

Nitelikli üretim ve işçilik

Fabrikamızda TSE belgeli Çim, Tel ve Panel Sistemlerin üretimina yapan firmamız, deneyimli üretim personeli ile çit sistemleri konusunda sektörde lider konuma gelmeyi başarmıştır.

About Icon

Uluslararası Standartlarda Sevkiyat

Güçlü altyapısı ile Katar, Kuveyt, İsrail ve Cezayir dahil bir çok ülkeye ihracat yapan firmamız, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda satış sonrası lojistik desteği sağlamaktadır.

Çağrı Fence Ürün Grubu

En kaliteli ve en dayanıklı malzemeler ile üretiyor, ürünlerimizi, Dünya da 36 ülkeye ve Türkiye'nin her bölgesindeki müşterilerimize toptan ve perakende olarak sunuyoruz. Sahip olduğumuz misyon; işimizin gerektirdiği etik ilkelere bağlı kalarak ve müşteri memnuniyetini her zaman en üstte tutarak, disiplinli, ciddi ve uzun ömürlü bu yapıyı sürdürmektir.

whatsapp